Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη εκδήλωση με την κοπή της πίτας και τη βράβευση των αθλητών της ΕΤΑΒΕ.

Αυτό ανακοίνωσε η Ένωση Ταεκβοντό Βορείου Ελλάδος.

Η εκδήλωση θα γίνει στο ξενοδοχείο PORTOPALACE στην αίθουσα GRAND PIETRA HALL

Στην εκδήλωση θα βραβευτούν επίσης οι δέκα πρώτοι σύλλογοι που συγκέντρωσαν τη μεγαλύτερη βαθμολογία στα πρωταθλήματα της ΕΤΑΒΕ για το 2016.

Δείτε τα ονόματα των αθλητών:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟΣ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. DEAFLYMPICS
2 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟΣ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -67κ. DEAFLYMPICS

 

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-6-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
   
1. Τζέλη Κωνσταντίνα (Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ) Χάλκινο μετάλλιο ( -57 κιλά Νέων Γυναικών)
2 Γαβριηλίδου Σεβαστή (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) 5η θέση ( +73 κιλά Νέων Γυναικών)
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ – 5-8  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
   
1.  Ιωάννου Αντωνία (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) – Χάλκινο μετάλλιο ( -51 κιλά Κορασίδων)
2.  Γκογκάκης Δημήτριος (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) – 5η θέση ( -65 κιλά Παίδων)
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΥΠΡΟΣ-2-5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
   
1. Τζέλη  Φανή (Σ.Ο.Α.ΤΡΙΚΑΛΩΝ) – Χάλκινο μετάλλιο ( -55 κιλά Νεανίδων)

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ (ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -62κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
4 ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
8 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
9 ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
10 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12 ΒΑΪΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
2 ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΑΝΔΡΩΝ
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΑΝΔΡΩΝ
4 ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +73κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΑΝΔΡΩΝ
6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
7 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΑΝΔΡΩΝ
8 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΖΩΗ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
10 ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
11 ΔΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΑΝΔΡΩΝ
12 ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
13 ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
14 ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -67κ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17 ΜΟΥΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
2 ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΕΦΗΒΩΝ
3 ΠΑΪΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΟΑΤ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
4 ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΕΦΗΒΩΝ
5 ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
6 ΣΤΟΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
7 ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -42κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
9 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
10 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
11 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΕΦΗΒΩΝ
12 ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ-ΣΠΥΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
13 ΣΙΑΪΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
14 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
15 ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΕΦΗΒΩΝ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
17 ΜΕΤΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
18 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
19 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20 ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ-ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΕΦΗΒΩΝ
21 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΝΕΑΣ ΙΩΑΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
22 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
23 ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
24 ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
25 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
26 ΣΙΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
27 ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΣΟΑΤ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
28 ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
29 ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΕΦΗΒΩΝ
30 ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΕΦΗΒΩΝ
31 ΔΑΜΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
32 ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
33 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
2 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
3 ΤΣΟΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
4 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΟΑΤ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
5 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΠΑΙΔΩΝ
6 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
7 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ
8 ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ
9 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -65κ. ΠΑΙΔΩΝ
10 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ0ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
11 ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΩΒ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
12 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
13 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ
14 ΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ
15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ
16 ΛΟΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΣΟΑΤ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ
17 ΠΙΓΓΟΥ ΛΥΔΙΑ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18 ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19 ΠΟΝΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
20 ΓΟΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
21 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΟΑΤ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
22 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
23 ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΠΑΙΔΩΝ
24 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +65κ. ΠΑΙΔΩΝ
25 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
2 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
3 ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
4 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
5 ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -29κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
6 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
7 ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
8 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
9 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
10 ΛΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
11 ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
12 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
13 ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
14 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +65κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
15 ΝΤΡΟΥΒΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
16 ΚΑΡΑΦΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
17 ΝΟΤΗ ΛΥΔΙΑ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
18 ΠΙΠΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΣ  JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
19 ΤΕΤΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
20 ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
21 ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
22 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
23 ΝΤΙΟΥΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
24 ΔΙΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ (ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -29κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
25 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
26 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ (ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
28 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
29 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006

 

ΜΕΛΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2017
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΚΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3 ΜΟΥΤΡΟΥΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
4 ΠΑΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
7 ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
8 ΝΤΙΝΤΟΥ ELENH ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
9 ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
10 ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
11 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
12 ΜΟΥΛΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
13 ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ
14 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
15 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16 ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
17 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ
18 ΒΑΚΙΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
20 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
22 ΛΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
23 ΠΟΖΑΡΛΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
24 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΑΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
25 ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
26 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
27 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
28 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
29 ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
31 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
32 ΑΡΟΥΣΑΝΙΑΝ ΑΡΣΕΝ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
33 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
34 ΜΠΑΝΤΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
35 ΚΑΡΑΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
36 ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
37 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
38 ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ
39 ΠΑΛΑΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ
40 ΠΛΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
41 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
42 ΚΑΠΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
43 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
44 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
45 ΠΑΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
46 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
47 ΔΟΥΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
48 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
49 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
50 ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
51 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
52 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
53 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
54 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
55 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
56 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
57 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
58 ΧΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
59 ΜΙΛΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
60 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
61 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
62 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
63 ΚΟΚΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
64 ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
65 ΜΑΡΕΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
66 ΑΡΒΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
67 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
68 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
69 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
70 ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
71 ΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
72 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΣΟΑΤ
73 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
74 ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
75 ΓΟΥΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
76 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
77 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
78 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
79 ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
80 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
81 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
82 ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
83 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ.
84 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
85 ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
86 ΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
87 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΑΤ
88 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
89 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
90 ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
91 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
92 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
93 ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
94 ΚΑΜΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
95 ΦΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
96 ΛΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
97 ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
98 ΣΙΣΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
99 ΤΟΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑΤ
100 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
102 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
103 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
104 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
105 ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
106 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
107 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
108 ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
109 ΑΣΤΑΡΤΖΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
110 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
111 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
112 ΠΙΓΓΟΥ ΛΥΔΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
113 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
114 ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
115 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑΤ
116 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
117 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
118 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
119 ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
120 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
121 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ
122 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
123 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
124 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
125 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
127 ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
128 ΒΑΠΟΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΩΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
129 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
130 ΣΓΟΡΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
131 ΡΑΤΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
132 ΖΕΡΕΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
133 ΣΤΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+