Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Με επιτυχία και… αρκετή ζέστη ολοκληρώθηκε το τριήμερο που μας πέρασε (24-26 Ιουνίου) το 1ο Κύπελλο Ακρόπολης που διεξήχθη στο Ολυμπιακό Στάδιο Άνω Λιοσίων.

Η ΕΤΑΝΕ ανακοίνωσε στον επίσημο λογαριασμό της στο Facebook τα ονόματα των νικητών όλων των κατηγοριών.

Διαβάστε ποιοι ανέβηκαν στο βάθρο των νικητών στις κατηγορίες Ανδρών – Γυναικών.

(Σημ.: Τα επίσημα αποτελέσματα θα αναρτηθούν στο site της ΕΛΟΤ) – Τα παρακάτω στοιχεία ανέβηκαν στο Facebook της ΕΤΑΝΕ)

Άνδρες Μαύρη Ζώνη

-58 κιλά
1. Νικόλαος Καραμανώλης (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Ιωάννης Τσιπλικιάρης (ΑΟ Βύρωνα)
3. Κωνσταντίνος Κατσαρός (Ταεκβοντό Κρόνος)
3. Ανδρέας Νικολόπουλος (Έκρηξη Πατρών)

-63 κιλά
1. Παναγιώτης Μιχαλόπουλος (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Γεώργιος Δεκουμές (TKD Αρίων 2005)
3. Θεόδωρος Σμοίλης (ΑΣ Δ. Υψηλάντης)
3. Γεώργιος Σαββόπουλος (ΑΟ Αβαντας)

-68 κιλά
1. Σάββας Τσαντές (Θεαγένης Καλλιθέας)
2. Ανδρέας Δεληδημήτρης (ΑΓΣ Η Ολυμπιάδα)
3. Σπύρος Διώχνος (ΑΣ Δάφνης)
3. Κωνσταντίνος Αλεξάκης (ΑΣ Δ. Υψηλάντης)

-74 κιλά
1. Αλέξανδρος Καναρίου (Ατλαντας Περιστερίου)
2. Νικόλαος Σαίτ (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Ανδρέας Ουμβέρτο Μπιρόλ (Φωτιά)
3. Χρήστος Καρκασίνας (Έκρηξη Πατρών)

-80 κιλά
1. Παναγιώτης Σκούρτης (ΑΣ Γέρακας)
2. Αλέξανδρος Αρσένος (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Στέλιος Τσουτσουδάκης (ΑΟ Αντίμαχος)
3. Γεώργιος Κρανιώτης (ΑΣ Δίας Λάρισας)

-87 κιλά
1. Κωνσταντίνος Χριστόπουλος (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Βασίλης Μαζαράκος (ΑΟ Σεπολίων «Αριστείων»)
3. Μιχαήλ Μπασκάκης (ΑΣ Μαίανδρος)

+87 κιλά
1. Γεώργιος Μπιλάλης (ΑΣ Δάφνης)
2. Μιχαήλ Λάκης (Ταεκβοντό Κερατσινίου)
3. Χαράλαμπς Τσατσανίδης (ΑΟ Ενδελέχεια)
3. Βασίλης Μέγας (Ίωνες Ν. Ιωνίας Αττικής)


 Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Άνδρες Έγχρωμη Ζώνη

-54 κιλά
1. Ευάγγελος Σπάθης (ΑΣ Αχαρνών Κ. Παλαιολόγος)
2. Ιωάννης Χρήστος Καρμοκολιάς (ΑΟ Ενδελέχεια)

-58 κιλά
1. Σιδέρης Τσανακτσής (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)

-63 κιλά
1. Δημήτριος Κρόμπας (ΑΣ Δ. Υψηλάντης)
3. Νικόλαος Φωτιάδης (Οι Άτρωτοι Άνω Λιοσίων)

-68 κιλά
1. Χρήστος Μπασκάκης (ΑΣ Μαίανδρος)
2. Ηλίας Δημόπουλος (Σεπολίων «Αριστείων»)
3. Παναγιώτης Ζαρόκωστας (ΑΟ Σχηματαρίου)

-74 κιλά
1. Στυλιανός Τάλαρος (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
2. Βασίλειος Αδαμόπουλος (Ταεκβοντό Φοίνιξ)
3. Ευάγγελος Μπήτας (Σεπολίων Αριστείων)
3. Μανώλης Φασίλης (Σεπολίων Αριστείων)

-80 κιλά
1. Δημήτριος Πετούρης (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
2. Ευαγγελός (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
3. Ηλίας Κουρεμέτης (Ταεκβοντό Παπάγου)

-87 κιλά
1. Κωνσταντίνος Φλέγκας (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Βλάσιος Ασημακόπουλος (Εθνικός 95)
3. Μιχαήλ Κυπραίος (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
3. Ασημάκης Κώστας (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)

+87 κιλά
1. Λευτέρης Πουρνός-Γεωργίου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Σπύρος Λαμπρόπουλος (Σεπολίων Αριστείων)


Γυναίκες Μαύρη Ζώνη

-49 κιλά
1. Αντωνία Στρατικοπούλου (Θησέας 2003)
2. Γαλήνη Πουλικίδου (Ενδελέχεια)

-53 κιλά
1. Χριστιάνα Τυρολόγου (ΑΟ Βύρωνα)
2. Μυρσίνη Θεοδωσιάδου (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
3. Ιωάννα Μωραίτη (Ίωνες Ν. Ιωνίας Αττικής)

-57 κιλά
1. Μαρία Γκούτσουλα (Ατλαντας Περιστερίου)
2. Ανδρονίκη Αθανασία Δικαιολάκου (ΑΣ Κορινθίας)
3. Αμαλία Τσακάλη (Ελπίδες Καισαριανής)
3. Μαίρη Αγραπιδάκη (Δ. Υψηλάντης)

-62 κιλά
1. Εμανουέλα Μελαδάκη (TKD Ελπίδες Καισαριανής)

-67 κιλά
1. Ευδοκία Πουλικίδου (Ενδελέχεια)

-73 κιλά
1. Στεφανία Πότση (ΑΟ Χολαργός)

+73 κιλά
1. Μαρία Αράχωβα (ΓΑΣ Στόχος)


 Γυναίκες Έγχρωμη Ζώνη

-57 κιλά
1. Βάσω Νταντή (Ιαχή)
2. Αντωνία Φράγκου (Φλέγων)

-67 κιλά
1. Δέσποινα Σαχπαζή (Φλέγων)

-73 κιλά
1. Ναυσικά Σάλα (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
2. Δήμητρα Κοντάκη (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)

+73 κιλά
1 Μαρία Χανιώτη (Αιγέας Πάρου)
2. Διονυσία Κυριακοπούλου (Σεπολίων Αριστείων)
3. Ραφαέλα Αθανασία Μπαγιά (ΓΑΣ Στόχος)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


 

Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter