Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Από τη Μ. Δευτέρα 2 Απριλίου έως και την Μ. Τετάρτη 4 Απριλίου θα διεξαχθούν οι προπονήσεις των επίλεκτων κλιμακίων της ΕΤΑΒΕ.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της Ένωσης Ταεκβοντό Βορείου Ελλάδος:

ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ  2/4/2018
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30

ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   17.00 –18.00
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   18.30  – 19.30

ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ  3/4/2018
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30
ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   17.00 –18.00
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   18.30  – 19.30

ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ  4/3/2018
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30

 

Τα ονόματα

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ 2004
1 ΤΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -33 ΠΑΙΔΩΝ 04
2 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 04
3 ΠΟΝΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ 04
4 ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ 04
5 ΓΚΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -49 ΠΑΙΔΩΝ 04
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -49 ΠΑΙΔΩΝ 04
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -53 ΠΑΙΔΩΝ 04
8 ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -57 ΠΑΙΔΩΝ 04
9 ΜΑΡΕΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ 04
10 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ 04
11 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ +65 ΠΑΙΔΩΝ 04
ΠΑΙΔΩΝ 2005
1 ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ 05
2 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 05
3 ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ 05
4 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΑΤ -45 ΠΑΙΔΩΝ 05
5 ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ 05
6 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ 05
7 ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -53 ΠΑΙΔΩΝ 05
8 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ 05
9 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ 05
10 ΠΛΕΠΛΕΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -65 ΠΑΙΔΩΝ 05
11 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -65 ΠΑΙΔΩΝ 05
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006
1 ΜΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -27 ΠΑΙΔΩΝ 06
2 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ 06
3 ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ 06
4 ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ 06
5 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 06
6 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ. -37 ΠΑΙΔΩΝ 06
7 ΚΟΪΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ 06
8 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ 06
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -49 ΠΑΙΔΩΝ 06
10 ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ 06
11 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ 06
12 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ 06
13 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -57 ΠΑΙΔΩΝ 06
14 ΔΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ +57 ΠΑΙΔΩΝ 06
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007
1 ΜΥΤΗΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 -27 ΠΑΙΔΩΝ 07
2 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ 07
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ 07
4 ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 07
5 ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ 07
6 ΑΜΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ 07
7 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ 07
8 ΒΙΝΤΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ 07
9 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ 07
10 ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ -57 ΠΑΙΔΩΝ 07
11 ΤΣΙΡΟΥΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +57 ΠΑΙΔΩΝ 07
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2008
1 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -27 ΠΑΙΔΩΝ 08
2 ΠΟΥΡΝΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ 08
3 ΚΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ 08
4 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -37 ΠΑΙΔΩΝ 08
5 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ 08
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ 08

 

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004
1 ΚΙΟΥΛΑΦΤΣΗ ΙΡΕΜ ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
2 ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
3 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
4 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
5 ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
7 ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
8 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
9 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
10 ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
11 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
12 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005
1 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -29 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
2 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
3 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
4 ΓΟΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
5 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑΤ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
6 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
7 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑΤ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
8 ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΦΗ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
9 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
10 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
11 ΝΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
13 ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
1 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
2 ΔΙΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
3 ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
4 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
5 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
6 ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΚΡΙΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
7 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
8 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
9 ΝΟΤΗ ΛΥΔΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
12 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
13 ΝΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
14 ΛΑΛΛΟΥ ΒΕΝΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
15 ΤΕΤΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007
1 ΤΣΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
3 ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
4 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
5 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
6 ΣΓΟΡΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
7 ΖΕΡΕΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
8 ΣΤΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
9 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
10 ΡΙΖΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
2 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
3 ΚΩΤΑ-ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
4 ΧΑΡΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
5 ΠΕΪΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
6 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
7 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
8 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08

Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+