Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Στο προπονητήριο της ΕΤΑΒΕ θα πραγματοποιηθεί το σαββατοκύριακο 21 – 22 Νοεμβρίου η 8η προπόνηση του κλιμακίου των επίλεκτων αθλητών.

Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση της Ένωσης, οι προπονήσεις όλων των κατηγοριών θα γίνουν και τις δυο ημέρες.

Αναλυτικότερα:

ΣΑΒΒΑΤΟ:

10:00 – 12:00 Α’ ΓΚΡΟΥΠ
12:30 – 14:30 Β’ ΓΚΡΟΥΠ (+ 2003)
15:00 –  17:00 Γ’ ΓΚΡΟΥΠ
17:30 – 19:30 Δ’ ΓΚΡΟΥΠ

ΚΥΡΙΑΚΗ:

09:00 – 11:00Α’ΓΚΡΟΥΠ
11:30 – 13:30 Β’ ΓΚΡΟΥΠ (+ 2003)
14:00 – 16:00 Γ’ ΓΚΡΟΥΠ
16:30 – 18:30 Δ’ ΓΚΡΟΥΠ

 

Τα ονόματα των αθλητών ανά Γκρουπ

ΓΚΡΟΥΠ Α’

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04    
1 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΚ 04 ( 27- )
2 ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗ ΣΜΑΡΩ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΚ 04 ( 30- )
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΚ 04 ( 33- )
4 ΣΑΚΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ. ΠΚ 04 ( 37- )
5 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ “ΑΘΛΗΣΙΣ” ΠΚ 04 ( 41- )
6 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΚ 04 ( 49- )
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05    
1 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΚ 05 ( 24- )
2 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΚ 05 ( 37- )
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΚ 05 ( 41- )
4 ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) ΠΚ 05 ( 45- )
5 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΚ 05 ( 49- )
  ΠΑΙΔΩΝ 04    
1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΠ 04 ( 27- )
2 ΠΟΝΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ ΠΠ 04 ( 30- )
3 ΝΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΠ 04 ( 33- )
4 ΜΠΑΣΙΑ ΣΑΜΟΥΕΛ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΠ 04 ( 37- )
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) ΠΠ 04 ( 41- )
6 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΠ 04 ( 45- )
7 ΜΠΑΡΔΑΣ ΣΤΑΖΙΤΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΠ 04 ( 49- )
8 ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΠ 04 ( 49- )
9 ΧΑΣΑΠΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΠ 04 ( 53- )
10 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΠ 04 ( 57- )
  ΠΑΙΔΩΝ 05    
1 ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΠ 05 ( 30- )
2 ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΠ 05 ( 33- )
3 ΓΕΡΟΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΠ 05 ( 37- )
4 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΠ 05 ( 41- )
5 ΓΟΥΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΠΠ 05 ( 45- )
6 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΠ 05 ( 45- )
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) ΠΠ 05 ( 49- )
8 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ ΠΠ 05 ( 49- )
9 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΠ 05 ( 53- )
10 ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ ΠΠ 05 ( 57- )
tkdkick

«Χορεύοντας» στην… προπόνηση (Μέρος 1ο)

ΓΚΡΟΥΠ Β’

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001    
1 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ Κ 01 ( 41- )
2 ΜΟΣΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κ 01 ( 47- )
3 ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ Κ 01 ( 51- )
4 ΤΣΙΩΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Κ 01 ( 55- )
5 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ Κ 01 ( 59+ )
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002    
1 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΚ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Κ 02 ( 29- )
2 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Κ 02 ( 33- )
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Κ 02 ( 37- )
4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ Κ 02 ( 41- )
5 ΛΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ Κ 02 ( 44- )
6 ΙΖΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΑΡΙΩΝ Κ 02 ( 47- )
7 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΑΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Κ 02 ( 51- )
8 ΠΟΖΑΡΛΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Κ 02 ( 55- )
9 ΣΙΑΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Κ 02 ( 59- )
10 ΤΣΑΟΥΣΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Κ 02 ( 59+ )
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 03    
1 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ “ΑΘΛΗΣΙΣ” ΠΚ 03 ( 30- )
2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΠΚ 03 ( 37- )
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΠΚ 03 ( 41- )
4 ΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΚ 03 ( 45- )
5 ΗΛΙΟΠΟΛΥΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΚ 03 ( 49- )
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΚ 03 ( 49- )
7 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΠΚ 03 ( 53- )
8 ΤΣΟΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΚ 03 ( 53+ )
  ΠΑΙΔΩΝ 2001    
1 ΠΛΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Π 01 ( 37- )
2 ΠΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Π 01 ( 45- )
3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ Π 01 ( 53- )
4 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Π 01 ( 61- )
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Π 01 ( 65+)
  ΠΑΙΔΩΝ 2002    
1 ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Π 02 ( 33- )
2 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ Π 02 ( 37- )
3 ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Π 02 ( 41- )
4 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Π 02 ( 45- )
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Π 02 ( 49- )
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Π 02 ( 53- )
7 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Π 02 ( 57- )
8 ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Π 02 ( 61- )
9 ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Π 02 ( 65- )
10 ΦΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Π 02 ( 65+)
  ΠΑΙΔΩΝ 03    
1 ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) ΠΠ 03 ( 33- )
2 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΠ 03 ( 37- )
3 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ ΠΠ 03 ( 41- )
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΠ 03 ( 45- )
5 ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) ΠΠ 03 ( 45- )
6 ΛΑΠΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ “ΑΘΛΗΣΙΣ” ΠΠ 03 ( 49- )
7 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΠ 03 ( 53- )
8 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΠ 03 ( 57- )
9 ΑΜΠΕΣΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΠ 03 ( 57+ )

Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


ΓΚΡΟΥΠ  Γ’

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ ( 46- )
2 ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Γ (46-)
3 ΛΙΟΤΣΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ Γ ( 49- )
4 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
5 ΠΟΡΤΕΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Γ ( 53- )
6 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ Γ ( 62- )
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Γ ( 67- )
8 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ.  
9 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ  
10 ΧΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Γ ( 73+ )
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ( 73+ )
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998    
1 ΖΑΠΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΑΡΙΩΝ Ν 98 ( 44-)
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ Ν 98 ( 49-)
3 ΚΑΪΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ Ν 98 ( 52-)
4 ΚΑΤΣΙΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ν 98 ( 55-)
5 ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ν 98 ( 59-)
6 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ν 98 ( 63-)
7 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ν 98 ( 68-)
8 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ Ν 98 ( 68+)
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1999    
1 ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ν 99 ( 44-)
2 ΤΟΠΟΥΖΛΗ ΒΑΓΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Ν 99 ( 49-)
3 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Ν 99 ( 55-)
4 ΣΑΚΟΥΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ Ν 99 ( 59-)
5 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ν 99 ( 63-)
6 ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Ν 99 ( 68-)
7 ΛΗΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ Ν 99 (68+)
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000    
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν 00 ( 42-)
2 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ν 00 ( 44-)
3 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΖΩΗ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ Ν 00 ( 46-)
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Ν 00 ( 49-)
5 ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ν 00 ( 52-)
6 ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ Ν 00 ( 55-)
7 ΜΟΥΛΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ Ν 00 ( 59-)
8 ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν 00 ( 63-)
9 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ “Η ΤΟΛΜΗ” ΚΙΛΚΙΣ Ν 00 ( 68-)
10 ΜΠΑΡΛΑΚΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ν 00 ( 68+)
knockout

Και… νοκ άουτ! (ΒΙΝΤΕΟ)

ΓΚΡΟΥΠ Δ’

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΑΝΔΡΩΝ    
1 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ Α ( 54- )
2 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ Α ( 58- )
3 ΝΥΔΡΑΣ-ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Α ( 63- )
4 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Α ( 68- )
5 ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Α (68-)
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)  
7 ΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ Α ( 74- )
8 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  
9 ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Α ( 80- )
10 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Α ( 87- )
11 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ Α (87-)
12 ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Α ( 87+ )
  ΕΦΗΒΩΝ 1998    
1 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ Ε 98 ( 51-)
2 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 98 ( 55- )
3 ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 98 ( 68-)
4 ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ε 98 ( 73-)
5 ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 98 ( 78-)
6 ΤΑΓΜΑΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Ε 98 (78+)
  ΕΦΗΒΩΝ 1999    
1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε 99 ( 48-)
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Ε 99 ( 51- )
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ε 99 ( 55-)
4 ΚΟΥΔΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ε 99 ( 59-)
5 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ε 99 ( 63-)
6 ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 99 ( 68-)
7 ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 99 ( 73-)
8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ε 99 ( 78-)
9 ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ Ε 99 (78+)
  ΕΦΗΒΩΝ 2000    
1 ΜΠΑΝΤΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Ε 00 ( 45-)
2 ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε 00 ( 48-)
3 ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 00 ( 51-)
4 ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ε 00 ( 55-)
5 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ Ε 00 ( 59-)
6 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ε 00 ( 63-)
7 ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Ε 00 ( 68-)
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Ε 00 ( 73-)
9 ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ – ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Ε 00 ( 78-)
10 ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) Ε 00 ( 78+ )

Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


 

Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter