Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Τους νικητές σε όλες τις κατηγορίες που αγωνίστηκαν κατά τη δεύτερη ημέρα διεξαγωγής του διασυλλογικού αγωνιστικού πρωταθλήματος στα Άνω Λιόσια ανέβασε στην επίσημη σελίδα της στο Facebook η ΕΤΑΝΕ.

Αναλυτικά τα ονόματα:

ΠΑΙΔΕΣ 02-03 / Μαύρη Ζώνη

-33 κιλά
1. Λευτέρης Εισαγγελέας (ΑΣ Καισαριανής)
2. Νικόλαος Γεωργακόπουλος (TKD Αρίων 2005)
3. Πρόδρομος Παίσιος (Υψηλάντης)
3. Λύσανδρος Μανώλης (ΑΣ Μυτιλήνης)

-37 κιλά
1. Επαμεινώνδας Λέκος (Υψηλάντης)
2. Γιάννης Μισαηλίδης (ΑΣ Δάφνης)
3. Ιωάννης Μυλωνάς (Ευ Αγωνίζεσθαι)
3. Ηλίας Νιώρας (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)

-41 κιλά
1. Δημήτρης Γκεβεζός (ΑΣ Καισαριανής)
2. Νικόλαος Τσατζής (TKD Keumgang)
3. Μιχάλης Ιωάννου (Άτλαντας Περιστερίου)
3. Αντρέας Κρασόπουλος (Ολυμπιακός Νικαίας)

-45 κιλά
1. Μιλτιάδης Σταμέλος (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
2. Αργύρης Κομνηνός (Έκρηξη Πατρών)
3. Ιωάννης Μπαρούτσας (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
3. Ιωάννης Χαραμής (Ταεκβοντό Παπάγου)

-49 κιλά
1. Δίκαιος Μιχαλακάκος (Alaiskas Team Νίκαιας)
2. Αλέξιος Μιχαλόπουλος (Αστραπή Πατρών)
3. Κωνσταντίνος Κατσιγιάννης (ΑΣ Γέρακας)
3. Φάνης Ξανθάκος (ΑΣ Γέρακας)

-53 κιλά
1. Γεώργιος Λαγουδάκος (TKD Αιγάλεω)
2. Ανδρέας Ροδόπουλος (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Νικόλαος Γιατράκης (Αυτοάμυνα Περιστερίου)
3. Σταύρος Κούτσης (Αστραπή Πατρών)

-57 κιλά
1. Γιώργος Πιερακέας (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
2. Χρήστος Καντιάς (ΑΟ Περιστερίου)
3. Γιώργος Πανάκης (Αίαντας Ασυρμάτου)
3. Σωτήριος Μιχόπουλος (Έκρηξη Πατρών

-61 κιλά
1. Παναγιώτης Γκορανίτης (TKD Αρίων 205)
2. Αντώνης Τσορμανάκης (Αίαντας Ασυρμάτου)
3. Άγγελος Παρθένιος (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Πέτρος Κούνουπας (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

-65 κιλά
1. Νικόλαος Παπαγεωργόπουλος (Kyung Hee)
2. Μιχάλης Βαγγελάτος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Ελευθέριος Πάνου (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)
3. Χρήστος Γιαχαλής (Αγωγή Πάτρας)

+65 κιλά
1. Διαμαντής Μαλαμίτσης (ΑΣ Βύρωνα)
2. Κώστας Γκελαμέρης (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)
3. Γεώργιος Βασίλαινας (ΟΦΑΦΑ Μεγάρων)
3. Γιώργος Πανταζής (Φωτιά)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


ΠΑΙΔΕΣ 02-03 / Έγχρωμη Ζώνη

-33 κιλά
1. Θεόδωρος Κύβελος (Δύναμη Κορυδαλλού)
2. Παναγιώτης Ράρης (Εθνικός 95)
3. Κωνσταντίνος Μουστάκας (Άτλαντας Περιστερίου)
3. Αριστείδης Κωστόπουος (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)

-37 κιλά
1. Κωνσταντίνος Κλωνάρης (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)
2. Δημήτριος Καζής (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)
3. Ιωάννης Τσαμπούκος (Άθλος Αιγάλεω)
3. Χρήστος Καράμπελας (Ταεκβοντο Αμπελοκήπων)

-41 κιλά
1. Αντώνιος Μωϋσίδης (Δύναμη Κορυδαλλού)
2. Αλέξανδρος Τράπελας (Ολυμπιακό Αγωνιστικό ΤΚD Σαλαμίνας)
3. Γιώργος Παπαζώης (Κένταυρος Αστακού)
3. Χρήστος Καστρινέλης (ΑΣ Μυτιλήνης)

-45 κιλά
1. Μιχάλης Βασιλάκος (Εξέλιξη Νίκαιας)
2. Άλεν Στιέφνι (ΑΟ Χολαργός)
3. Ιωάννης Ξενάκης (ΑΣ Κρήτες)
3. Μιχαήλ Πατσουράκος (Άτρωτοι Άνω Λιοσίων)

-49 κιλά
1. Δημήτριος Βολικάκης (Ταεκβοντό Ασπίς)
2. Ηλίας Καλλέργης (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Γρηγόρης Σαράκης (TKD Αγρίνιο)
3. Σιδέρης Παναγιώτης Κάτσιλας (ΓΑΣ Άνω Λιοσίων Φλόγα Πρωταθλητών)

-53 κιλά
1. Σπύρος Καλλιφώνης (ΑΣ Γέρακας)
2. Ραφαήλ Κωστόπουλος (ΑΟ Βύρωνα)
3. Αποστόλης Γιαννόπουλος (ΑΟ Αντίμαχος)
3. Παναγιώτης Κλιάφας (Αττική Δύναμη Σεπολίων)

-57 κιλά
1. Χρήστος Γουλές (Ταεκβοντό Δόξα Πάτρας)
2. Γιώργος Χατζημιχαήλ (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Κωνσταντίνος Σιδέρης (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Αθανάσιος Μυλωνάς (ΑΓΣ Κορυδαλλού Ελληνικός Πυρσός)

-61 κιλά
1. Κώστας Παπαϊωάννου (ΑΟ Ευπυρίδαι)
2. Ευστράτιος Μυτιληναίος (Νεύτων Αθλητικό Πολιτιστικό Κέντρο)
3. Μάριος Ζαρόκωστας (ΑΟ Σχηματαρίου)
3. Σπυρίδων Γαρδέρης (ΑΟ Θησέας 2003)

-65 κιλά
1. Χρήστος Χατζηιωαννίδης (ΑΟ Ευπυρίδαι)
2. Παναγιώτης Δεστούνης (Νίκη Ιλίου)
3. Γιάννης Μπαλαγιάννης (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
3. Θεόδωρος Μασούρας (Παμμάχοι Ιτέας)

+65 κιλά
1. Ιωάννης Σερεμέτης (Τρίτωνας Ιλίου)
2. Αντώνιος Πάσχος (Εθνικός 95)
3. Γιάννης Ανδρονίδης (Πρωταθλητών Γλυφάδας)
3. Γιώργος Κρέτσης (TKD Αγρίνιο)


diasillogiko etane martios (18)

Μια φωτογραφική ματιά στο διασυλλογικό πρωτάθλημα που ξεκίνησε σήμερα


 

 ΑΝΔΡΕΣ / Μαύρη Ζώνη

-54 κιλά
1. Αθανάσιος Αναστασιάδης (Άτλαντας Περιστερίου)
2. Απόστολος Αλεξίου (ΑΓΣ Καλαμάτας)
3. Γιώργος Κυρίτσης (ΑΟ Δάφνης)
3. Ιωάννης Στεργιόπουλος (ΑΓΣ Κορυδαλλού)

-58 κιλά
1. Στέργιος Μπεντούλης (ΑΣ Καισαριανής)
2. Παναγιώτης Κοκκότης (ΑΟ Κίνηση Πατρών)
3. Κωνσταντίνος Κατσαρός (ΑΟ Ταεκβοντό Κρόνος)
3. Χρήστος Τσολάκος (ΑΟ Πρωταθλητών Γλυφάδας)

-63 κιλά
1. Βλάσιος Πετρόπουλος (Αστραπή Πατρών)
2. Νίκος Μαυρίδης (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Νικόλαος Καλαϊτσίδης (ΑΟ Βύρωνα)
3. Κωνσταντίνος Φωκάς (Πανιώνιος Σαντορίνης)

-68 κιλά
1. Γιώργος Μπαλαχούτης (TKD Αιγάλεω)
2. Λεντά Τσεκάι (Έκρηξη Πατρών)
3. Κωνσταντίνος Ρούσσος (ΑΣ Γέρακας)
3. Χρήστος Αλεξόπουλος (ΑΟ Αστραπή Πατρών)

-74 κιλά
1. Αλέξανδρος Καναρίου (Ατλαντας Περιστερίου)
2. Ρωμανός Παντέλογλου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Κώστας Τσόνος (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)
3. Ελευθέριος Αρσένιος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

-80 κιλά
1. Παναγιώτης Σκούρτης (ΑΣ Γέρακας)
2. Δημήτρης Μανωλόπουλος (ΑΣ Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Δημήτρης Νικολακόπουλος (ΑΟ Χολαργός)
3. Διονύσιος Προκόπης (Ταεκβοντό Κρόνος)

-87 κιλά
1. Χριστόφορος Καλλιφώνης (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Νικόλαος Παπαδάκης (TKD Αγίας Παρασκευής)
3. Δημήτρης Ζάχος (Θησέας Βριλησσίων)
3. Κωνσταντίνος Χριστόπουλος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

+87 κιλά
1. Δημήτρης Μυλωνάς (Νίκη Ιλίου)
2. Αθανάσιος Μπάρκας (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
3. Σπύρος Ζαχαρόπουλος (TKD Αγρίνιο)
3. Σταύρος Γεωργακάκης (Νίκη Ιλίου)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


ΑΝΔΡΕΣ / Έγχρωμη Ζώνη

-54 κιλά
1. Ευάγγελος Σπάθης (ΑΣ Αχαρνών Κ. Παλαιολόγος)
2. Ευάγγελος Μούγιος (Νεύτων)

-63 κιλά
1. Δημήτριος Κρόμπας (Υψηλάντης)
2. Θεόδωρος Κονχίδης (Αγχέμαχος)
3. Κωνσταντίνος Μακρής (Κορωπί Ελληνικός Πυρσός)
3. Δημήτρης Δούσκος (Αντίμαχος)

-68 κιλά
1. Χρήστος Μπασκάκης (Μαίανδρος)
2. Παύλος Μουζάκης (Ταεκβοντό Κερατσινίου)
3. Πάβελ Ραϊλεάν (Ταεκβοντό Φοίνιξ)
3. Αριστείδης Παπαπέτρου (Ταεκβοντό Φοίνιξ)

-74 κιλά
1. Χαράλαμπος Νίκας (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
2. Στυλιανός Τάλαρος (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
3. Βασίλειος Αδαμόπουλος (Ταεκβοντό Φοίνιξ)
3. Λεωνίδας Γκιόκας (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

-80 κιλά
1. Βλάσιος Ασημακόπουλος (Εθνικός 95)
2. Κωνσταντίνος Φλέγκας (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Ευάγγελος Κρακατσέλης (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Μάριος Βλάχος (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)

+87 κιλά
1. Ελευθέριος Πουρνός Γεωργίου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Άρμπεν Ντουρμισιλάρι (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Δημήτριος Κοτρώτσος (Αυτοάμυνα Περιστερίου)


nikites diasyllogiko tkd paraskeui 4 martiou

Νικητές διασυλλογικού αγωνιστικού πρωταθλήματος Άνω Λιόσια (Παρασκευή 4 Μαρτίου)


 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 02-03 / Μαύρη Ζώνη

-37 κιλά
1. Μαρία Φεύγα (Άτλαντας Περιστερίου)
2. Πολυξένη Στρακάρη (Άμυντωρ)
3. Βαρβάρα Τσολάκου (ΑΣ Πρωταθλητών Γλυφάδας)
3. Λυδία Καπούνη (TKD Keumgang)

-41 κιλά
1. Μαγδαληνή Μαρία Μυτιληνιού (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Σέμελη Ζαρμακούπη (TKD Ευρυτανίας)
3. Μαρία Τζανίδη (ΑΣ Κρήτες)
3. Σοφία Σκορδομπέκη (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)

-44 κιλά
1. Μαρία Φωκά (Ολυμπιακός Νίκαιας)
2. Καλλιόπη Κουτρουμπή (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)
3. Γεωργία Βιδιαδάκη (Απόλλων Ρεθύμνης)
3. Νεφέλη Σταμέου (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)

-47 κιλά
1. Ευφροσύνη Κάλτση (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Δήμητρ Θεοδώρου (Υψηλάντης)
3. Δέσποινα Παπαπασχάλη (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Δήμητρα Ζαρρη (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)

-51 κιλά
1. Αγγελική Κολοκότσιου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Στέλλα Θεοδώρα Μάρκη (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
3. Μαρία Βλασσοπούλου (Ταεκβοντό Κρόνος)
3. Βασιλική Γκούτσουλα (Άτλαντας Περιστερίου)

-55 κιλά
1. Ευαγγελία Τζιούμα (Θεαγένης Καλλιθέας)
2. Μαρία Αρμένη (Νίκη Ιλίου)
3. Αναστασία Ανδριανού (Ανδρεία)
3. Μοσχούλα Σιφνάκη (Ολυμπιακός Νίκαιας)

-59 κιλά
1. Γρηγορία Κυριακίδη (ΑΟ Μυτιλήνης)
2. Κυριακή Μάτου (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Ντιάνα Πρεντέσκου (Εντελέχεια)
3. Κωνσταντίνα Βαρσαμά (Ταεκβοντό Βασιλικού)

+59 κιλά
1. Αλεξάνδρα Μπίνη (Ταεκβοντό Ν. Άμπλιανης Λαμίας)
2. Μαρκέλλα Μπακογεώργου (Ταεκβοντό Ν. Άμπλιανης Λαμίας)
3. Δήμητρα Καραμβαλή (Νίκη Ιλίου)
3. Μαρία Τσοντάκη (Απόλλων Ρεθύμνης)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


 ΝΕΑΝΙΔΕΣ 02-03 / Έγχρωμη Ζώνη

-37 κιλά
1. Βάλια Ρίγα (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Κωνσταντίνα Γουνίδη (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
3. Χριστίνα Βλαχοπάνου (Κένταυρος Αστρακού)
3. Ελένη Παπαδοπούλου (Ελπίδες Καισαριανής)

-41 κιλά
1. Ευσταθία Πολυδώρου (ΑΟ Αντίμαχος)
2. Μελίνα Οπερερ (Σπάρτακος Βριλησσίων)

-44 κιλά
1. Σταυρούλα Βαμβά (TKD Αιγάλεω)
2. Άννα Λινάρδου (ΑΣ Αράχωβας)
3. Γεωργία Σούκα (Κόμπρα Ιλίου)
3. Αγγελική Ράμμου (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)

-47 κιλά
1. Μυρτώ Αλατζά (Νίκη Ιλίου)
2. Στεφανία Παπαστεφανίδου (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)
3. Άννα Θανασα (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Ιωάννα Κάστορα (ΑΣ Γέρακας)

-51 κιλά
1. Χριστίνα Μανούρη (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)
2. Κωνσταντίνα Μανταλάς (Ολυμπιακή Φλόγα Χαλκίδος)
3. Δήμητρα Ηλία (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Γεωργία Μεντή (Κένταυρος Αστακού)

-55 κιλά
1. Βασιλική Σταυροπούλου (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)
2. Γεωργία Μαρία Κριτικάκη (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Κωνσταντίνα Καραγιάννη (Κένταυρος Αστακού)
3. Αλεξάνδρα Αργύρη (Κένταυρος Αστακού)

-59 κιλά
1. Θεοδώρα Φρόκου (Ανδρεία)
2. Μαρκέλλα Ελένη Σαγανά (Ιαχή)
3. Αθανασία Αρβανίτη (Πανιώνιος Σαντορίνης)
3. Όλγα Μηλιώνη (Ταεκβοντό Ν. Άμπλιανης Λαμίας)

+59 κιλά
1. Αναστασία Καμάρα (ΑΣ Μαίανδρος)
2. Θεοδώρα Αντωνοπούλου (Προμηθέας Μοσχάτου Αττικής)
3. Αγγελική Ζαμπέλη (Πυγμή Παναιτωλίου)
3. Αγγελική Σχίζα (Τρίτωνας Ιλίου)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα από το επίσημο site της ΕΤΑΝΕ


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter