Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Τους νικητές σε όλες τις κατηγορίες που αγωνίστηκαν κατά την πρώτη ημέρα διεξαγωγής του διασυλλογικού αγωνιστικού πρωταθλήματος στα Άνω Λιόσια ανέβασε στην επίσημη σελίδα της στο Facebook η ΕΤΑΝΕ.

Αναλυτικά τα ονόματα:

Παίδων 04-05 / Μαύρη Ζώνη

-33 κιλά
1. Διονύσιος Ανδριανός (ΑΣ Ανδρεία)
2. Αντώνης Μαϊδώνης (ΑΣ Καισαριανής)
3. Στέφανος Κουτουβός (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
3. Χρήστος Λεκατσας (Δύναμη Πατρών)

-37 κιλά
1. Ραφαέλ Παππάς (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Δημήτριος Μαντές (Ταεκβοντό Ν. Αμπλιανης Λαμίας)
3. Γιάννης Χατζηιωαννίδης (ΑΟ Ευπυρίδαι)
3. Σωτήρης Καλογερόπουλος (ΤΚD Ελπίδες Καισαριανής)

-41 κιλά
1. Μιχαήλ Τσιπούνης (Γαία ΑΣ)
2. Ευστράτιος Γιάννου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Στυλιανός Δημήτριος Θεοφανόπουλος (ΑΣ Περιστερίου)
3. Γιάννης Παπαδόπουλος (ΑΣ Καισαριανής)

-45 κιλά
1. Δημήτρης Χριστοδούλου (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)
2. Νικήτας Ράμμος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Γιώργος Ελευθερίου (ΑΣ Φωκέας)
3. Δημήτρης Παγώνης-Πιρπιρής (TKD Αρίων 2005)

-49 κιλά
1. Ιωάννης Πλατής (ΑΣ Γέρακας)
2. Αθανάσιος Αγουρίδας (ΑΣ Ψαχνών)
3. Γεώργιος Τσιμπλίδης (Εθνικός 95)
3. Γιώργος Σιδηρόπουλος (ΑΣ Θεαγένης Καλλιθέας)

-53 κιλά
1. Αλέξανδρος Μίχος (ΑΣ Κορινθίας)
2. Παντελής Φλουρής (TKD Αιγάλεω)
3. Δημήτριος Αργυρός (ΑΣ Φωκέας)
3. Απόλλων Χονέιν (Θεαγένης Καλλιθέας)

-57 κιλά
1. Σπυρίδων Δαμάσκος (Ατρωτος Καματερού)
2. Λεωνίδας Τσίγκας (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Ευστράτιος Βάσσιος (Kyung Hee Γέρακα)
3. Νεκτάριος Ευαγγελινάκης (Αίαντας Ασυρμάτου)

-61 κιλά
1. Ιωάννης Κούγελος (ΑΣ Ανδρείας)
2. Πολ Μιχαίλιτσι (ΑΣ Φωκέας)
3. Φώτης Τσιαμούρας (Alaiskas Team)
3. Παναγιώτης Σταμέλος (Ευβοέων Ισχύς)

+65 κιλά
1. Στράτος Χαϊδεμένος (Αίαντας Ασυρμάτου)
2. Γιώργος Μιρέλης (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
3. Δημήτριος Νταβελάκης (Ερμούπολη Σύρου)
3. Δημήτρης Καντούρος (Ευβοέων Ισχύς)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Παίδων 04-05 / Έγχρωμη Ζώνη

-33 κιλά
1. Παναγιώτης Πολιμος Μπέλος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
2. Μανώλης Βασιλάκος (Εξέλιξη Νίκαιας)
3. Στέλιος Κώστας (Εθνικός 95)
3. Κωνσταντίνος Δημητρόπουλος (TKD Ζωγράφου)

-37 κιλά
1. Παναγιώτης Καράμπελας (Ευ Αγωνίζεσθαι)
2. Θεόδωρος Αλεξανδρόπουλος (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Αναστάσιος Γεώργιος Ζουγρής (Ταεκβοντό Κερατσινίου)
3. Φίλιππος Μουζακίτης (Νέα Παιδεία Χαϊδαρίου)

-41 κιλά
1. Αλέξανδρος Αλεξόπουλος (Θησέας 2003)
2. Σαράντος Κωστούρος (ΑΓΣ Πρωτοπόρος)
3. Αλέξανδρος Ιάλι (Νέα Παιδεία Χαϊδαρίου)
3. Άγγελος Λάμτσε (ΑΣ Αντίμαχος)

-45 κιλά
1. Ερμής Κότσι (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
2. Παναγιώτης Αναγνωστόπουλος (Ολυμπιακό Αγωνιστικό TKD Σαλαμίνας)
3. Μάριος Λιάτος (ΑΟ Περιστερίου)
3. Παγιώτης Γκιωνάκης (Εθνικός 95)

-49 κιλά
1. Χριστόδουλος Σαρρηγεωργίου (Εθνικός 95)
2. Κωνσταντίνος Ζωγράφος (ΑΣ Αγώνας)
3. Γεώργιος Παλιουργιώτης (ΑΣ Κρήτες)
3. Δημήτρης Μπαλαγιάννης (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

-53 κιλά
1. Παναγιώτης Κούκος (Ολυμπιακό Αγωνιστικό TKD Σαλαμίνας)
2. Άγγελος Γκουράσης (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)
3. Αναστάσιος Σμυρνέος (Παγκράτης Θηβών)
3. Άγγελος Καραμβάλης (Νίκη Ιλίου)

-57 κιλά
1. Χρήστος Ογκμπόλογου Καραγεώργος (ΑΣ Κορινθίας)
2. Φώτης Ρέππας (Πυγμή Παναιτωλίου)
3. Άγγελος Ζένιος (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
3. Παναγιώτης Δρακόπουλος (Εθνικός 95)

-61 κιλά
1. Δημήτρης Κεχαγιάς (Νίκη Χαλανδρίου)
2. Αριστοκράτης Τσοπλάκης (Ταεκβοντό Πέτρας)

-65 κιλά
1. Διονύσιος Μπέκιος (Ατρωτος Καματερού)
2. Γιώργος Ασημάκης (Ταεκβοντο Βασιλικού)

+65 κιλά
1. Αρμάν Αμπραχαμιάν (Κρόνος)
2. Κωνσταντίνος Σερεμέτης (Τρίτωνας Ιλίου)
3. Στράος Μπουντουβής (Νίκη Ιλίου)


diasillogiko etane martios (17)

Ποιοι παίζουν με ποιους – Όλες οι κληρώσεις για το διασυλλογικό πρωτάθλημα (ΠΙΝΑΚΕΣ)


 

 

Γυναίκες / Μαύρη Ζώνη

-46 κιλά
1. Βασιλική Αντωνίου (ΑΟ Βύρωνα)
2. Αντωνία Κανέλα Σκιαδαρέση (ΑΟ Περιστερίου)
3. Αριάδνη Γρηγορίου (TKD Ελπίδες Καισαριανής)

-49 κιλά
1. Αναστασία Καρασπήλιου (Αστραπή Πατρών)
2. Γεωργία Θεοδωρίδου (ΑΣ Ν. Ιωνίας Αττικής)
3. Γεωργία Βουτσινού (ΑΣ Υψηλάντης)
3. Μαρία Καρατζογλίδη (ΑΣ Υψηλάντης)

-53 κιλά
1. Μυρσίνη Θεοδοσιάδου (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
2. Αλεξάνδρα Αγγελοπούλου (Αστραπή Πατρών)
3. Χριστίνα Ψύλλα (ΑΣ Γέρακας)
3. Σεμέλη-Άρτεμιος Στασινοπούλου (TKD Αιγάλεω)

-57 κιλά
1. Αναστασία Γαλαζούλα (ΑΣ Βύρωνα)
2. Ευγενία Αγγελίδη (ΑΣ Αράχωβας)
3. Δήμητρα Τζωρτζίδη (Απόλλων Ρεθύμνης)
3. Λίνα Σαρρή (Κόμπρα Ιλίου)

-62 κιλά
1. Ιωάννα Δεσύλλα (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Εμανουέλα Μελαδάκη (Ελπίδες Καισαριανής)
3. Ανδρονίκη Δικαιολάκου (ΑΣ Κορινθίας)
3. Δήμητρα Τελάλη (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)

-67 κιλά
1. Ελπίδα Μαρίνα Δημητροπούλου (ΑΣ Καισαριανής)
2. Ασημίνα Τζωρτζή (Άτλας Καλύμνου)
3. Ολυμπιάδα Μπολάνου (TKD Αιγάλεω)
3. Σοφία Κάκκου (TKD Αγρίνιο)

-73 κιλά
1. Μαρία Οικονομοπούλου (ΑΣ Μεγάρων)
2. Δέσποινα Σπανού (ΑΣ Μυτιλήνη)

+73 κιλά
1. Νίκη Αθανασοπούλου (ΑΓΣ Καλαμάτας)
2. Αναστασία Λουκοπούλου (ΑΟ Περιστερίου)
3. Ηλιάνα Κουτσουμάρη (ΓΑΣ Στόχος)
3. Κατερίνα Σπύρου (Ταεκβοντό Κερατσινίου)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Γυναίκες / Έγχρωμη Ζώνη

-46 κιλά
1. Φωτεινή Θεοχαρίδου (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)
2. Πελαγία Μακρυγιάννη (Ταεκβοντό Μολών Λαβέ)
3. Ελένη Κοπαλίδη (Ποντίων Νέας Τραπεζούντας)

-49 κιλά
1. Αντωνία Στρατικοπούλου (Θησέας 2003)
2. Ζίνα Κουλτούκη (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

-53 κιλά
1. Ειρήνη Παπαπασχαλή (Νίκη Χαλανδρίου)
2. Μαρίνα Καραγεώργου (Λέων Πάτρας)
3. Καλλίνα Στογιάνοβα (Αττική Δύναμη Σεπολίων)

-57 κιλά
1. Άντζελα Μοράκη (Ταεκβοντό Παπάγου)
2. Αντωνία Φλάγκου (ΑΣ Φλέγων)

-62 κιλά
1. Ελισάβετ Καρακλή (TKD Αιγάλεω)
2. Δέσποινα Σαχπαζή (ΑΣ Φλέγων)

+73 κιλά
1. Θεανώ Κοψίδα (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Ραφαέλα Αθανασία Μπαγιά (ΓΑΣ Στόχος)


poomsae freestyle

Freestyle Poomsae στο διασυλλογικό! (ΒΙΝΤΕΟ)


 

Κορασίδες 04-05 / Μαύρη Ζώνη

-29 κιλά
1. Όλγα Παπαγεωργίου (ΑΣ Ίριδα)
2. Αθανασία Ρόκκα (Kyung Hee)
3. Μαρία Κατσούλη (ΑΣ Κρήτες)
3. Αθανασία Μαρία Ζαφειρίου (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

-33 κιλά
1. Ιφιγένεια Λιάκατα (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Αγορίτσα-Αρτεμία Κίτσιου (Ταεκβοντό Αδάμαστο Πνεύμα)
3. Φανή Μακρυγιάννη (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Μαρία Βλάσση (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

-37 κιλά
1. Έλλη Κοσμίδη (Ευ Αγωνίζεσθαι)
2. Χαρίκλεια Σκαβάτσου (TKD Keumgang)
3. Φωτεινή Τσιλιγκιριάν (Αρίων Πάτρας)
3. Βερονίκη Καλαμπόκα (Δύναμη Πατρών)

-41 κιλά
1. Σταματίκη Μπαστιάνου (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
2. Άννα Μαρία Κατσικάρη (ΑΣ Εντελέχεια)
3. Σοφία Νέγρη (ΑΣ Υψηλάντης)
3. Άρτεμις Μανωλαράκη (Νίκη Χαλανδρίου)

-44 κιλά
1. Σόνια Καρακίτσου (Ίριδα)
2. Ελισάβετ Σουμπάση (Alaiskas Team Νίκαιας)
3. Ιωάννα Τζαμτζή (ΑΣ Καισαριανής)
3. Αγγελική Γκούφα (ΑΣ Μαίανδρος)

-47 κιλά
1. Άννα Μαρία Τζιούμα (Θεαγένης Καλλιθέας)
2. Κωνσταντίνα Εξάρχου Αλυμαρά (ΑΣ Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Ιωάννα Δουλγέρη (Ολυμπιακός Νικαίας)

-51 κιλά
1. Αθηνά Βογιατζή (Kyung Hee)
2. Βασιλική Λαμπούση (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Ηλιάνα Πανάκη (Αίαντας Ασυρμάτου)
3. Ναταλία Αραμπατζή (TKD Αρτέμιδας)

-59 κιλά
1. Χριστίνα Σταθοπούλου (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Φωτεινή Λάγιου (ΑΣ Καισαριανής)
3. Βάλια Γαλάνη (Εθνικός 95)


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Κορασίδες 04-05 / Έγχρωμη Ζώνη

-29 κιλά
1. Αρετή Τσίγκα (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Ευαγγελία Παπαδημητρίου (Εντελέχεια)
3. Μαρία Γιαννόπαπα (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Φωτεινή Πολυδώρου (ΑΣ Αντίμαχος)

-33 κιλά
1. Εφημία Τζαμαριά (ΑΣ Κορινθίας)
2. Ελένη Δούκα (Νίκη Ιλίου)
3. Χρυσαφένια Βρακά (Άθλος Αιγάλεω)
3. Τατιανή Νεοφύτου (Ευριπος Χαλκίδας)

-37 κιλά
1. Ειρήνη Δεληγιάννη (ΑΣ Υψηλάντης)
2. Μαρία Μασούρα (ΑΣ Παμάχοι Ιτέας)
3. Σταυρούλα Τρουφά (Εξέλιξη Νίκαιας)
3. Ρεγκίνα Καντίτη (TKD Ηρακλής Αλιβερίου)

-41 κιλά
1. Στυλιανή Κοτάκη (ΑΣ Ιριδα)
2. Ναταλία Διμισιάνου (ΑΣ Φωκέας)
3. Ευγενία Θεοφυλακτίδου (Εντελέχεια)
3. Αθανασία Μπεκούλη (Πυγμή Παναιτωλίου)

-44 κιλά
1. Γεωργία Φουτρή (Κόμπρα Ιλίου)
2. Ναταλία Τομαζινου (Εθνικός 95)
3. Κατερίνα Κιμινου (Ευριπος Χαλκίδας)
3. Αλίκη Καραμαργιού (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

-47 κιλά
1. Ευαγγελία Δερματά (Ολυμπιακό Αγωνιστικό TKD Σαλαμίνας)
2. Χρύσα Μαζιάνη (Εθνικός 95)
3. Μαρκέλα Φωκά (Αρχάγγελος Μιχαήλ Αργυρούπολης)
3. Αικατερίνη Κουτσομίχου (Alaiskas Team Νικαίας)

-51 κιλά
1. Αγγελική Αβραμούδη (ΑΣ Υψηλάντης)
2. Δέσποινα Παπαζώη (Κένταυρος Αστακού)
3. Γιασμίν Γερμανούδη Φράι (ΑΣ Αγώνας)
3. Δέσποινα Παλιαχάνη (Προμηθέας Μοσχάτου Αττικής)

-55 κιλά
1. Γεωργία Τσανάκα (Εθνικός 95)
2. Ευαγγελία Ζαμπέτα (ΑΣ Ελευσίνας)
3. Ευφροσύνη Τσιαμάνη (Alaiskas Team Νικαίας)
3. Μαρία Καλταμπάνη (Πυγμή Παναιτωλίου)

+59 κιλά
1. Κωνσταντίνα Ψωμά (ΑΣ Κορινθίας)
2. Μάρα Καλαντζή (ΑΣ Πρωταθλητών Γλυφάδας)
3. Εμανουέλα Μπίλια (Εθνικός 95)
3. Κωνσταντίνα Γκιόλια (Ατρωτοι Άνω Λιοσίων)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα από το επίσημο site της ΕΤΑΝΕ


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+