Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Τους νικητές στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων 2018 ανήρτησε η Ελληνική Ομοσπονδία Ταεκβοντό.

Διαβάστε:

ΠΑΙΔΕΣ

-37 κιλά

1. Αλέξανδρος Μπαρκόφ (Άτλαντας Προσοτσάνης Δράμας)

2. Κύριλλος Παπαλαζαρίδης (ΑΣ Μενεμένης)

3. Λάζαρος Γαβαλάς (Αίαντας Αγ. Δημητρίου), 3. Πέτρος Φρώκου (ΑΣ Αντίμαχος)

 

-45 κιλά

1. Κωνσταντίνος Σολακίδης (Μακεδονική Δύναμη Κοζάνης)

2. Δημήτριος Φοίβος Καμαγιάννης (Δίας Ιωαννίνων)

3. Γιώργος Χυνοπόταμος (Εθνικός 95), 3. Αθανάσιος Τσαρούχας (ΑΣ Αιγάλεω)

 

-53 κιλά

1. Ευάγγελος Νικολάου (Χουαράνγκ Μαχητές)

2. Αθανάσιος Καραγιάννης (ΑΣ Βύρωνα)

3. Κωνσταντίνος Γκόρης (ΑΣ Μακεδόνες)

3. Κωνσταντίνος Χαρτοματσίδης (ΑΣ Μενεμένης)

 

-61 κιλά

1. Δημήτριος Λύραβδος (Αρίων 2005)

2. Γεώργιος Τσιμπίδης (Εθνικός 95)

3. Αναστάσιος Ζούγρης (ΑΣ Κερατσινίου)

3. Αθανάσιος Αγουρίδας (ΑΣ Μάνδρας)

 

+65 κιλά

1. Ραφαήλ Ιωάννης Μαρέτης (Μακεδονική Δύναμη Κοζάνης)

2. Ιωάννης Κούγελος (Δύναμη Πατρών)

3. Γεώργιος Νικολαίδης (Άθλος Κιλκίς)

3. Νίκος Παπαθεωδόρου (Jeon Sa Ιωαννίνων)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

-29 κιλά

1. Χριστίνα Αβδουλά (ΑΣ Αμπελώνος Ευ Ζην)

2. Ιλαρεία Ευαγγελία Αντωνοπούλου (Προμηθέας Μοσχάτου)

 

-33 κιλά

1. Μελπομένη Ντρούμπα (AS Jeon Sa Ιωαννίνων)

2. Κωνσταντίνα Δρούγα (ΑΣ Ζευς Τρικκαίων)

3. Μελίνα Καρύδη (Αρίων 2005)

3. Δέσποινα Πάντου (Αστραπή Πατρών)

 

-41 κιλά

1. Όλγα Παπαγεωργίου (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)

2. Βασιλική Ναλμπαντίδου (Περσέας Θεσσαλονίκης)

3. Μαρία Κιοσκέρογλου (Δύναμη Κορυδαλλού)

3. Μαρίνα Σωτηριάδου (Φίλιππος Γιαννιτσών)

 

-47 κιλά

1. Άννα Μαρία Κριατσιώτη (ΑΣ Βύρωνα)

2. Δήμητρα Κωνσταντίνα Κουρσουμή (ΑΣ Βύρωνα)

3. Αναστασία Νεκταρία Κοκώση (ΑΣ Βύρωνας)

3 Αγορίτσα Αρτεμία Κίτσιου (ΑΣ Φθιωτικό Αδάμαστο Πνεύμα)

 

-55 κιλά

1. Θεοπούλα Σαρβανάκη (Αθλητικό Κέντρο Ευκαρπίας Άθλησης)

2. Σοφία Καπέλη (Εθνικός 95)

3. Λουίζα Μαρία Τσουκαλίδου (ΑΣ Ήφαιστος)

3. Δέσποινα Παπαζώη (Κένταυρος Αστακού)

 

+59 κιλά

1. Άννα Μαρία Τζιούμα (Θεαγένης Καλλιθέας)

2. Μαρίνα Κασσιανή Ναίδου (Ηρακλής Άνω Τούμπας)

3. Νεφέλη Λεβαντή (Μαχητικός Σύλλογος Πάτρας)

3. Άρτεμις Μανωλαράκη (Νίκη Παιανίας Γλυκών Νερών)

Medal-winners-Saturday-Day-17-11-2018
Medal-winners-Sunday-18-11-2018

 

Δείτε φωτογραφίες (σ.σ όπως τις ανέβασε η ΕΛΟΤ στο flickr)


 Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+