Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Την Πέμπτη αργά το βράδυ πέταξε για τη Σερβία η επίλεκτη αγωνιστική ομάδα αλλά και ομάδα πούμσε για πρώτη φορά της ΕΤΑΒΕ για να λάβει μέρος στα Διεθνή Πρωταθλήματα 13thOmega Cup και 7th Zrenjanin Open 2017.

Όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι, πρόκειται για το κλιμάκιο Παίδων/ Κορασίδων, Παμπαίδων/ Παγκορασίδων της ΕΤΑΒΕ.

Ομάδα Πούμσε

Προπονητής
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

Αθλητές

POOMSAE ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 Cadets 1 A
2 ΛΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Cadets 1 B 2,1 gup
3 ΤΡΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ Cadets 1 A
4 ΚΑΣΙΟΥΜΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Cadets 1 B 2,1 gup
5 ΤΟΥΛΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ Cadets 1 A
6 ΘΕΟΧΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Cadets 1 B 2,1 gup
7 ΜΠΙΣΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Children 2 B 2,1 gup
8 ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Children 2 B 5,6 gup
9 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ Children 2 B 2,1 gup
10 ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ Cadets 1 A
11 ΓΑΛΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ Cadets 1 A
12 ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Cadets 1 A
13 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ Cadets 1 A

 

Αγωνιστική ομάδα

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
1 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ
2 ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
3 ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
4 ΜΠΙΡΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
5 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΥΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
6 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
7 ΤΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
8 ΤΣΟΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
9 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
10 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
11 ΒΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
12 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
13 ΝΤΙΝΤΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΕΣ:

Α/Α ΕΦΗΒΩΝ 2002 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΕΦΗΒΩΝ (02)
2 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ -51 ΕΦΗΒΩΝ (02)
3 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ. -55 ΕΦΗΒΩΝ (02)
4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ (02)
5 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ (02)
6 ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ -59 ΕΦΗΒΩΝ (02)
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -78 ΕΦΗΒΩΝ (02)
8 ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ (02)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (02)
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (02)
3 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ -44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (02)
4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (02)
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (02)
ΠΑΙΔΩΝ 2003
1 ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ (03)
2 ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ (03)
3 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (03)
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (03)
5 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (03)
6 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -57 ΠΑΙΔΩΝ (03)
7 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (03)
8 ΧΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
9 ΜΙΛΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
10 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003
1 ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (03)
2 ΣΙΣΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (03)
3 ΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (03)
4 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (03)
5 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (03)
6 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (03)
ΠΑΙΔΩΝ 2004
1 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ (04)
2 ΝΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ (04)
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ (04)
4 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -57 ΠΑΙΔΩΝ (04)
5 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ (04)
6 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ (04)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004
1 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
2 ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
3 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
4 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΘΕΚΛΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
6 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
7 ΑΣΤΑΡΤΖΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (04)
Α/Α ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -33 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
2 ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -33 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
3 ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
4 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ -41 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
5 ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
6 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
7 ΤΖΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ -53 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
8 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -61 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
9 ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -61 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
10 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ -61 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (05)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005
1 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -33 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
2 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
3 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -33 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
4 ΤΟΡΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ -44 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
5 ΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -47 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
6 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -47 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
7 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -51 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
8 ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ -55 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
9 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ -55 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006
1 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -33 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
3 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -36 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
4 ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -44 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
5 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -44 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
6 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -52 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
7 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -57 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (06)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -27 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
2 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ -30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
3 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -36 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
4 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -40 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)

Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter