Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Τα ονόματα των αθλητών και των αθλητριών που κατόρθωσαν να προκριθούν στα τελικά του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Taekwondo παίδων – κορασίδων ανακοίνωσε η ΕΛΟΤ.

Το προκριματικό διεξήχθη στις 31 Οκτωβρίου και 1 Νοεμβρίου στη Χαλκίδα.

Αναλυτικά τα ονόματα ανά κατηγορία:

 

-33 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003

ΒΕΚΙΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΣΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΪΣΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΣ Δ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΡΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

-37 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΠΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΛΕΥΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ Δ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΣ Δ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΓΚΕΒΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

41 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΤΟΠΧΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΟΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΑΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΜΥΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
ΜΠΑΡΟΥΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

 tkd-agonistiko2

-45 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΣΑΑΚ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ Δ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝ. ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΝΤΕ ΦΑΤΣΙΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ

 

-49 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΔΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΓ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

-53 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΕΝΕΔΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ Δ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΜΠΙΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΑΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ

 tkdagonistiko1

-57 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΡΗΓΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΟΦΟΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣΓ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΙΕΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΕΡΓΑΔΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

-61 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΣ ΑΓΧΕΜΑΧΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝ. ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΜΕΡΜΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΚΟΛΙΟΠΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ

 

-65 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΒΙΚΤΟΡΑΣ ΓΑΣ ΣΤΟΧΟΣ
ΓΟΥΔΟΥΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΠΑΣΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
ΔΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΠΟΛ.Τ.Β. ΟΙ ΠΑΜΜΑΧΟΙ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΠΑΤΡΑΣ

tkdagonistiko2

+65 ΠΑΙΔΕΣ 2001-2003 

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΡΙΤΩΝΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΤΑΡΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΓΕΛΑΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΞΥΓΓΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΖΩΧΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

 

-29 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΜΠΙΝΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

 

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003

ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΒΡΑ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΛΗΣΗΣ & ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΓΛΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

 tkdagonistiko3

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΦΕΥΓΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΟΥΜΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝ. ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΙΣΚΑΝΤΑΡ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ

 

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΕΜΕΛΗ ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΖΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΡΗΤΕΣ
ΜΕΣΥΝΔΙΑΝΟΥ ΡΩΜΑΛΕΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ ΘΕΩΝΗ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

 tkdagonistiko4

-44 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΠΛΑΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ
ΠΛΑΚΩΤΑΡΗ ΖΩΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΝΙΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΓΑΙΑ
ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
ΧΑΜΠΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ

 

-47 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΠΕΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΕΥΠΙΡΙΔΑΙ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΖΑΡΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΑΪΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΣΙΝΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
ΑΛΑΤΖΑ ΜΥΡΤΩ ΑΣ ΝΙΚΗ ΙΛΙΟΥ

tkdagonistiko5

-51 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΠΑΡΙΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΣ ΣΤΟΧΟΣ
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Κ. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΓΑΠΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΥΡΙΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΓΟΥΤΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΡΑΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΑΣ

 

-55 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΤΣΙΑΚΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΟΥΡΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΡΕΒΙΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ

 tkdagonistiko6

-59 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΚΑΡΠΟΥΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΟΡΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΓΑΙΑ
ΣΙΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΗΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΛΟΥΝΤΖΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ

 

+59 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2001-2003 

ΑΜΕΡΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΑΡΙΝΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΣΤΟΧΟΣ
ΝΤΕΝΕΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ Δ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΜΠΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ


Ακολουθήστε μας

#tkdmag

facebook  twitter  instagram

YouTube


Πηγή: ΕΛΟΤ

ΦΩΤΟ: Από το Facebook της ΕΤΑΝΕ

Μοιράσου το
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter